1513506600
11:30
Villarreal II - Pena Deportiva Spanish Segunda Division B
1513508400
12:00
Girona FC - Getafe CF Spain LIGA BBVA
1513508400
12:00
Betis Deportivo - Extremadura Spanish Segunda Division B
1513508400
12:00
Sevilla II - Real Oviedo Spanish Segunda Division
1513508400
12:00
Istanbul BB - MP Antalyaspor Turkish Super League
1513508400
12:00
Akhisar - Kayserispor Turkish Super League
1513509300
12:15
Leixoes - Nacional Portuguese Liga Vitalis
1513510200
12:30
Verona - AC Milan Italy Serie A
1513510200
12:30
Sparta Rotterdam - Feyenoord Netherlands Eredivisie
1513512000
13:00
Shkupi - Vardar Macedonian Cup
1513512000
13:00
Bengaluru FC - Chennaiyin Indian Super League
1513513800
13:30
Heart Of Midlothian - Celtic FC Scotland Premiership
1513513800
13:30
MKE Ankaragucu - Manisaspor Turkish First League
1513513800
13:30
SpVgg Greuther Furth - Darmstadt German 2 Bundesliga
1513513800
13:30
Sandhausen - Holstein Kiel German 2 Bundesliga
1513513800
13:30
Duisburg - Dynamo Dresden German 2 Bundesliga
1513513800
13:30
Simulcast German 2 Bundesliga
1513515600
14:00
Olympiakos - PAS Giannina Greek Super League
1513515600
14:00
Luftetari - Partizani Tirana Albanian Kategoria Superiore
1513517400
14:30
Utrecht - Heracles Netherlands Eredivisie
1513517400
14:30
AZ Alkmaar - Ajax Netherlands Eredivisie
1513517400
14:30
Club Burgge - RSC Anderlecht FC Belgian Jupiler League
1513517400
14:30
Yeni Malatyaspor - Galatasaray Turkish Super League
1513517400
14:30
Olbia - Monza Italian Serie C
1513517400
14:30
Giana Erminio - Arzachena Italian Serie C
1513517400
14:30
Arezzo - Carrarese Italian Serie C
1513517400
14:30
Cuneo - Alessandria Italian Serie C
1513517400
14:30
Pontedera - Viterbese Castrense Italian Serie C
1513517400
14:30
Pro Piacenza - Lucchese Italian Serie C
1513517400
14:30
Renate - Pordenone Italian Serie C
1513519200
15:00
Bologna FC - Juventus Italy Serie A
1513519200
15:00
Crotone - AC Chievo Verona Italy Serie A
1513519200
15:00
Simulcast Italy Serie A
1513519200
15:00
AC Fiorentina - Genoa Italy Serie A
1513519200
15:00
Sampdoria - US Sassuolo Italy Serie A
1513519200
15:00
Brescia - AS Cittadella Italy Serie B
1513519200
15:00
FC Nantes - Angers France Ligue 1
1513519200
15:00
Hajduk Split - Inter Zapresic Croatian Prva HNL
1513520100
15:15
West Bromwich - Manchester United England Premier League
1513521000
15:30
Hannover 96 - Bayer 04 Leverkusen Germany Bundesliga
1513521000
15:30
Lech Poznan - Nieciecza Poland Ekstraklasa
1513521000
15:30
Mumbai City - ATK Indian Super League
1513521000
15:30
Chabab Rif Hoceima - Khouribga Moroccan Botola
1513522800
16:00
Fleetwood - Peterborough Utd England League One
1513522800
16:00
Lausanne - FC Zurich Switzerland Challenge League
1513522800
16:00
FC Luzern - Young Boys Switzerland Challenge League
1513522800
16:00
Grasshoppers - FC Basel Switzerland Challenge League
1513522800
16:00
CSM Lasi - Juventus Bucuresti Romania Liga I
1513522800
16:00
SD Huesca - Lugo Spanish Segunda Division
1513522800
16:00
Feirense - Vitoria de Setubal Portuguese Primeira Liga
1513522800
16:00
Samsunspor - Giresunspor Turkish First League
1513522800
16:00
Roeselare - Tubize Belgian Tweede Klasse
1513522800
16:00
Chabab Atlas Khenifra - FAR Rabat Moroccan Botola
1513522800
16:00
Maghreb Tetouan - RCA Casablanca Moroccan Botola
1513523700
16:15
Celta Vigo - Villarreal CF Spain LIGA BBVA
1513523700
16:15
Asteras Tripolis - Panaitolikos Greek Super League
1513523700
16:15
Lamia - Larisa Greek Super League
1513524600
16:30
Austria - Sturm Graz Austria Erste Liga
1513524600
16:30
Bisceglie - Fondi Italian Serie C
1513524600
16:30
Catanzaro - Paganese Italian Serie C
1513524600
16:30
US Lecce - Monopoli Italian Serie C
1513524600
16:30
Trapani - Nuova Cosenza Italian Serie C
1513524600
16:30
Sicula Leonzio - Siracusa Italian Serie C
1513524600
16:30
Rende - Catania Italian Serie C
1513525500
16:45
Excelsior - FC Groningen Netherlands Eredivisie
1513526400
17:00
OGC Nice - Bordeaux France Ligue 1
1513526400
17:00
Rijeka - Rudes Croatian Prva HNL
1513526400
17:00
Chaves - Rio Ave Portuguese Primeira Liga
1513526400
17:00
Teuta Durres - Kukesi Albanian Kategoria Superiore
1513528200
17:30
Bournemouth - Liverpool FC England Premier League
1513528200
17:30
Pescara - Novara Italy Serie B
1513528200
17:30
Liga de Quito - Tecnico Universitario Ecuador Serie A
1513528200
17:30
Besiktas - Osmanlispor Turkish Super League
1513528800
17:40
Al Feiha - Al Hilal Saudi Premier League
1513530000
18:00
RasenBallsport Leipzig - Hertha BSC Berlin Germany Bundesliga
1513530000
18:00
Benevento - SPAL Italy Serie A
1513530000
18:00
Wisla - Zaglebie Poland Ekstraklasa
1513530000
18:00
Delfin - Emelec Ecuador Serie A
1513530000
18:00
Charleroi - KRC Genk Belgian Jupiler League
1513530000
18:00
Gijon - Tenerife Spanish Segunda Division
1513530000
18:00
Cultural Leonesa - Gimnastic Spanish Segunda Division
1513530000
18:00
Hapoel K-S - Hapoel Ra'anana Israeli Ligat ha'Al
1513530000
18:00
Difaa El Jadida - Kawkab Moroccan Botola
1513531800
18:30
UD Las Palmas - Espanyol Spain LIGA BBVA
1513531800
18:30
Xanthi - Panathinaikos Greek Super League
1513531800
18:30
Pistoiese - Gavorrano Italian Serie C
1513531800
18:30
Virtus Francavilla - Andria Italian Serie C
1513533600
19:00
Steaua Bucuresti - Viitorul Romania Liga I
1513533600
19:00
Sporting - Portimonense Portuguese Primeira Liga
1513533600
19:00
Antigua GFC - CSD Municipal Guatemalan Liga Mayor A
1513535400
19:30
Maccabi N - Hapoel Be'er Sheva Israeli Ligat ha'Al
1513537200
20:00
SV Zulte Waregem - Antwerp Belgian Jupiler League
1513537200
20:00
Rayo Vallecano - Alcorcon Spanish Segunda Division
1513537200
20:00
Nacional Potosi - San Jose Oruro Bolivian Primera Division
1513537200
20:00
Guabira - Real Potosi Bolivian Primera Division
1513537200
20:00
Bolivar - Universitario de Sucre Bolivian Primera Division
1513537200
20:00
The Strongest - Jorge Wilstermann Bolivian Primera Division
1513537200
20:00
Oriente Petrolero - Sport Boys Bolivian Primera Division
1513537200
20:00
Petrolero Yacuiba - Blooming Bolivian Primera Division
1513537200
20:00
Deportivo Lara - Monagas Venezuelan Primera Division
1513539000
20:30
Matera - Casertana Italian Serie C
1513539900
20:45
Barcelona - Deportivo Spain LIGA BBVA
1513539900
20:45
Atalanta Bergamo - Lazio Italy Serie A
1513540800
21:00
Olympique Lyon - Marseille France Ligue 1
1513541700
21:15
Tondela - Benfica Lisbon Portuguese Primeira Liga
1513555200
01:00
Santa Fe - Millonarios Colombian League
1513506600
11:30
San Miguel - Phoenix Petroleum Philippine Cup
1513508400
12:00
Virtus Bologna - Torino Italian Lega Basket
1513508400
12:00
Dynamo-GUVD - Sparta & K Women. Russian Premier League
1513508400
12:00
Botas - Mersin BB Women. Turkish League
1513508400
12:00
Cukurova - Ormansport Women. Turkish League
1513510200
12:30
Juventud - CAI Zaragoza Liga ACB
1513510200
12:30
Athletic Bilbao - Estudiantes Liga ACB
1513510200
12:30
Barcelona - Gran Canaria Liga ACB
1513510200
12:30
UCAM Murcia - Real Betis Liga ACB
1513510500
12:35
Fujian - Sichuan CBA
1513510500
12:35
Shenzhen - Liaoning Flying Leopards CBA
1513510500
12:35
Jiansu Tongxi - Qingdao Double Star CBA
1513510500
12:35
Guandong Southern Tigers - Zhejiang Golden Bulls CBA
1513510500
12:35
Jilin - Foshan CBA
1513510500
12:35
Shanghai Dongfang Sharks - Shandong Lions CBA
1513510800
12:40
Anwil Wloclawek - Basket Torun Polish Basketball League
1513512000
13:00
Xinjiang - Shougang Beijing Ducks CBA
1513512000
13:00
Spartak Noginsk - Dynamo Moscow Women. Russian Premier League
1513512000
13:00
Inventa Kursk - Nadezhda Women Women. Russian Premier League
1513512000
13:00
Satria Muda - Garuda Bandung Indonesian IBL
1513512900
13:15
Tofas - Fenerbahce Turkish Basketball League
1513515600
14:00
Nizhnyi Novgorod - Parma Perm VTB League
1513515600
14:00
Nice - Hainaut Basket French Ligue Feminine
1513515600
14:00
Panathinaikos - Rethymno Greek A1 Ethniki
1513517400
14:30
Yakin Dogu Universitesi - Istanbul Universitesi Women. Turkish League
1513517400
14:30
Hatayspor - Bornova Women. Turkish League
1513519200
15:00
Yesilgiresun - Eskisehirspor Turkish Basketball League
1513519200
15:00
Saarlouis - Herne German Women Bundesliga
1513519200
15:00
Lyon - Montpellier French Ligue Feminine
1513519200
15:00
Oldenburg - Bamberg German Bundesliga
1513519200
15:00
Rockets Gotha - Bayern Munchen German Bundesliga
1513519200
15:00
Skyliners - Alba Berlin German Bundesliga
1513521000
15:30
Villeneuve dAscq - Landes French Ligue Feminine
1513522800
16:00
Kalev/Cramo - VEF Riga VTB League
1513522800
16:00
Wisla - Sleza Wroclaw Women. Poland PLKK
1513522800
16:00
Ostrava W - Technic Brno Women. Czech ZBL
1513522800
16:00
Mondeville - Nantes Basket French Ligue Feminine
1513522800
16:00
Juventus - Lietkabelis Panevezys Lietuvos Krepsinio Lyga
1513522800
16:00
Dynamo Kursk - UMMC Women. Russian Premier League
1513522800
16:00
Promitheas - Kolossos Greek A1 Ethniki
1513522800
16:00
Coburg - Elchingen German ProB
1513522800
16:00
Leverkusen - Wurzburg II German ProB
1513522800
16:00
Boncourt - Monthey Swiss National League A
1513524000
16:20
Kaunas - Siauliai Lietuvos Krepsinio Lyga
1513524600
16:30
Lokomotiva Karlovy Vary - BC USK PRAHA Women. Czech ZBL
1513524600
16:30
Olympiakos - Lavrio Greek A1 Ethniki
1513526400
17:00
Plymouth Raiders - Bristol City Baltic Basketball League
1513526400
17:00
FMP - Cedevita Adriatic League
1513526400
17:00
Artego Bydgoszcz - Siedlce Women. Poland PLKK
1513526400
17:00
Lublin - Ostrovia Women. Poland PLKK
1513526400
17:00
Strakonice W - BK Nymburk Women. Czech ZBL
1513526400
17:00
Promitheas - Kolossos Greek A1 Ethniki
1513528200
17:30
Istanbul BB - Anadolu Efes Turkish Basketball League
1513528200
17:30
Gruner - Halle German Women Bundesliga
1513528200
17:30
Milan - Bennet Cantu Italian Lega Basket
1513528200
17:30
Jena - Tubingen German Bundesliga
1513528200
17:30
Leeds Force - Leicester Riders BBL Trophy
1513530000
18:00
Valencia Basket - Gipuzkoa Liga ACB
1513530000
18:00
LIU - Saint Peters NCAA
1513530000
18:00
UMBC - Northern Kentucky NCAA
1513530000
18:00
Girona - Zamarat Spanish Liga Femenina
1513530000
18:00
Barcelona II - Real Oviedo Spanish LEB Oro
1513530000
18:00
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. Polish Basketball League
1513530000
18:00
Turow - Krosno Polish Basketball League
1513530000
18:00
Vogosca - Bosna Royal Bosnian Premier League
1513530000
18:00
Manchester - London BBL Trophy
1513530900
18:15
Trento - Cremona Italian Lega Basket
1513530900
18:15
Scavolini - Avellino Italian Lega Basket
1513531800
18:30
BC Andorra - Baskonia Liga ACB
1513531800
18:30
Obradoiro - Real Madrid Liga ACB
1513531800
18:30
Duquesne - North Carolina NCAA
1513531800
18:30
ASVEL - Bourges French LNB
1513531800
18:30
Cheshire - Glasgow BBL Trophy
1513533600
19:00
Boston University - Elon NCAA
1513533600
19:00
Bryant - Robur Siena NCAA
1513533600
19:00
Fairfield - Old Dominion NCAA
1513533600
19:00
Sacred Heart - Binghamton Senators NCAA
1513533600
19:00
Mornar - Red Star Belgrade Adriatic League
1513533600
19:00
Pitesti - Oradea Romanian Divizia A1
1513533600
19:00
Basquet Manresa - Ourense Spanish LEB Oro
1513535400
19:30
Army West Point - Air Force NCAA
1513537200
20:00
Morehead State - Central Arkansas NCAA
1513537200
20:00
William & Mary - Milligan NCAA
1513537200
20:00
Hampton - Gardner-Webb NCAA
1513537200
20:00
Lipscomb - Abilene Christian NCAA
1513537200
20:00
Arizona State - Vanderbilt NCAA
1513537200
20:00
Wofford - High Point NCAA
1513537200
20:00
UNC Wilmington - Furman NCAA
1513537200
20:00
Legia - Dabrowa Gornicza Polish Basketball League
1513539000
20:30
Providence - Stony Brook NCAA
1513539900
20:45
Brescia - Venezia Italian Lega Basket
1513540800
21:00
Baylor - Savannah St. NCAA
1513540800
21:00
Tennessee - North Carolina NCAA
1513540800
21:00
Montana W - UC Riverside NCAA
1513540800
21:00
Tennessee Tech - Chattanooga NCAA
1513542600
21:30
Sacramento - Toronto NBA
1513544400
22:00
Houston Dynamo - Prairie View NCAA
1513544400
22:00
Southern Illinois - Lamar NCAA
1513544400
22:00
George Mason - Penn State NCAA
1513544400
22:00
Georgia Tech - Florida A&M NCAA
1513544400
22:00
Orlando - Detroit NBA
1513546200
22:30
St Joseph - Maine NCAA
1513546200
22:30
UNC Asheville - Western Carolina NCAA
1513546200
22:30
St Johns - Iona NCAA
1513546200
22:30
La Salle - Mercer NCAA
1513548000
23:00
Colorado State - Texas State NCAA
1513549800
23:30
Nevada - Radford NCAA
1513551600
00:00
Washington - Loyola Marymount NCAA
1513551600
00:00
San Jose State - South Dakota NCAA
1513551600
00:00
Stanford - San Francisco NCAA
1513551600
00:00
Cleveland - Washington NBA
1513551600
00:00
Indiana - Brooklyn Nets NBA
1513551600
00:00
Quilmes - Ciclista Olimpico Argentinian LNB
1513555200
01:00
Obras Sanitarias - Quimsa Argentinian LNB
1513557000
01:30
Atenas - Boca Juniors Argentinian LNB
1513558800
02:00
Delaware State - Delaware NCAA
1513558800
02:00
USC - UC Santa Barbara NCAA
1513508400
12:00
NK Tennis National Event
1513512000
13:00
ITF Tour, Doha ITF Tour
1513519200
15:00
ITF Tour, Doha ITF Tour
1513551600
00:00
Caneros de los Mochis - Yaquis de Obregon LMP
1513555200
01:00
Naranjeros de Hermosillo - Charros de Jalisco LMP
1513555500
01:05
Tomateros de Culiacan - Mayos de Navojoa LMP
1513558800
02:00
Venados de Mazatlan - Aguilas de Mexicali LMP
1513533600
19:00
Houston - Jacksonville NFL
1513533600
19:00
Baltimore - Cleveland NFL
1513533600
19:00
Miami - Buffalo NFL
1513533600
19:00
Arizona - Washington NFL
1513533600
19:00
Philadelphia - New York NFL
1513533600
19:00
New York Jets - New Orleans NFL
1513533600
19:00
Cincinnati - Minnesota NFL
1513533600
19:00
Green Bay - Carolina NFL
1513533600
19:00
The NFL Redzone NFL
1513544700
22:05
Los Angeles - Seattle NFL
1513545900
22:25
New England - Pittsburgh NFL
1513545900
22:25
Tennessee - San Francisco NFL
1513508400
12:00
Serebryanye Lvi - Russkie Vityazi MHL
1513508400
12:00
Almaz - Taifun MHL
1513508400
12:00
KunLun Junior - Kapitan MHL
1513508400
12:00
Czech Republic U-16 - Slovakia U-18 Friendly Tournament
1513508400
12:00
Kulager - Arlan Kokshetau Kazakh Championship
1513512000
13:00
Nyzhnui Tahil - SKA-Neva VHL
1513512000
13:00
Beibarys Atyrau - Astana Kazakh Championship
1513515600
14:00
Schwenninger - Iserlohn German Ice Hockey League
1513515600
14:00
Munich - Straubing German Ice Hockey League
1513515600
14:00
Wolfsburg - Eisbaeren German Ice Hockey League
1513515600
14:00
Beibarys Atyrau - Astana Kazakh Championship
1513515600
14:00
Kulager - Arlan Kokshetau Kazakh Championship
1513515600
14:00
Irtysh Pavlodar - Altai Torpedo Kazakh Championship
1513519200
15:00
Sarov - Sokol VHL
1513519200
15:00
Ryazan - Karaganda VHL
1513519200
15:00
Voronezh - Torpedo U-K VHL
1513519200
15:00
Russia - Finland Channel One Cup
1513522800
16:00
Poland U-18 - Hungary U-18 Friendly Tournament
1513524600
16:30
Krefeld - Ingolstadt German Ice Hockey League
1513524600
16:30
Cologne - Augsburg German Ice Hockey League
1513524600
16:30
Dusseldorf - Mannheim German Ice Hockey League
1513530000
18:00
Sheffield Steelers - Fife Flyers Elite Ice Hockey League
1513530900
18:15
Coventry City - Manchester Storm Elite Ice Hockey League
1513531800
18:30
Nottingham Panthers - Belfast Giants Elite Ice Hockey League
1513533600
19:00
Nuernberg - Fischtown Pinguins German Ice Hockey League
1513533600
19:00
Edinburgh Capitals - Guildford Flames Elite Ice Hockey League
1513533600
19:00
Cardiff Devils - Braehead Clan Elite Ice Hockey League
1513551600
00:00
Saint-Louis - Winnipeg NHL
1513555200
01:00
Minnesota - Chicago NHL
1513558800
02:00
Florida - Vegas NHL
1513558800
02:00
Calgary - Vancouver NHL
1513512000
13:00
Wasps - La Rochelle European Champions Cup
1513515600
14:00
Wasps - La Rochelle European Champions Cup
1513516500
14:15
Dax - Biarritz Olympique French Pro D2
1513523700
16:15
Cardiff Blues - Sale Sharks European Challenge Cup
1513523700
16:15
Clermont - Saracens European Champions Cup
1513523700
16:15
Ospreys - Northampton Saints European Champions Cup
1513531800
18:30
Leicester Tigers - Munster European Champions Cup
1513506600
11:30
ETTU CUP ETTU
1513507500
11:45
World Cup, Annecy Biathlon
1513508400
12:00
Championship Prague PokerStars
1513509300
12:15
World Cup, Alta Badia Alpine Skiing
1513509300
12:15
World Cup, Montafon Snowboarding
1513512000
13:00
Grand-Prix WFCA UFC/Fighting
1513512000
13:00
ETTU CUP ETTU
1513513500
13:25
World Cup, Toblach Cross-Country Skiing
1513513800
13:30
World Cup, Engelberg Ski Jumping
1513513800
13:30
World Cup, Namur UCI Tour
1513513800
13:30
2017 World Championships PDC
1513515600
14:00
Scottish Open Snooker
1513515600
14:00
World Cup, Innsbruck Bobsleigh
1513515600
14:00
Master Tour TT Master Tour
1513517400
14:30
World Cup, Annecy Biathlon
1513517400
14:30
Racing, United Kingdom National Event
1513519200
15:00
World Masters, Saint Petersburg Judo
1513519200
15:00
World Cup, Namur UCI Tour
1513519200
15:00
World Cup FEI FEI
1513519200
15:00
Avtodor - Tyumen Russia
1513519200
15:00
Gazprom-Yugra - Progress Russia
1513519200
15:00
Norilsk Nickel - Sibiryak Russia
1513521000
15:30
World Cup, Innsbruck Bobsleigh
1513522800
16:00
Avtodor - Tyumen Russia
1513526400
17:00
2017 European Championship Swimming/Diving/Waterpolo
1513526400
17:00
ETTU CUP ETTU
1513528200
17:30
Grand-Prix WFCA UFC/Fighting
1513530000
18:00
ETTU CUP ETTU
1513536300
19:45
Scottish Open Snooker
1513546200
22:30
Racing, USA National Event